loadingimg

Wczytuję dane...
  • Szukaj
szt. na kwotę 0.00 PLN
Kategorie
Wysyłka

Wysyłka


Witaj na naszej stronie poświęconej wysyłce zamawianych towarów. Poniższe informacje powinny odpowiedzieć na Twoje pytania jeśli jednak nadal masz wątpliwości dotyczące dostawy zamówienia nie wahaj się skontaktować z nami.

Wysyłka i koszty

1.     Przesyłka nadawana jest w ciągu 2 dni roboczych od dnia zaksięgowania wpłaty za zamówione towary na naszym koncie.

2.     W przypadku paczek pocztowych przesyłki nadawane są w ciągu 2 dni roboczych od przyjęcia zamówienia z tym, że zamówienia złożone po godzinach pracy firmy Papilion uważane są za przyjęte kolejnego dnia roboczego.

3.     Paczki staramy się nadawać jak najszybciej. Najczęściej w ciągu 24 h jednak należy założyć, że zamówienie może zostać nadane do 2 dni roboczych a dostarczone przez kuriera w czasie kolejnych 2 dni roboczych.

4.     Wysyłka jest realizowana za pośrednictwem firmy kurierskiej Pocztex należącej do Poczty Polskiej jako paczka priorytetowa.

5.     Koszt wysyłki jest stały i niezależny od ilości jak i wartości zamówionych towarów i wynosi 12 zł dla przedpłaconych paczek i 16 zł dla paczek wysyłanych za pobraniem oraz 8 zł dla paczek wysłanych do Paczkomatów. 

6.     Cennik dotyczy jedynie wysyłek do Polski. Wysyłamy także do krajów Unii Europejskiej. Przed zakupem z wysyłką poza Polskę prosimy o wcześniejszy kontakt z nami. Nie wysyłamy paczek poza UE. 

7. Przy zakupoach powyżej 150 zł wysyłka kurierem jest darmowa 

Śledzenie przesyłek:

Paczki można śledzić klikając na poniższy link i posługując się numerem nadania przesłanym Państwu w mailu potwierdzającym wysłanie przez nas paczki

ŚLEDZENIE PACZEK