modne akcesoria zimowe zestawy

W ostatnich dniach na dworze robi się naprawdę zimno. W mroźne dni nie mogę wyobrazić sobie stylizacji, w której brakuje akcesoriów zimowych. Dzisiaj podpowiem Wam jakie dodatki są niezbędne oraz jakie modele są zgodne z najnowszymi trendami.

Nakrycie głowy – czapki na zimę

Podobno ciepło ucieka od głowy. Nie wiem ile w tym prawdy, ale jedno jest pewne – przewiane zatoki czy uszy nie są niczym miłym w trakcie zimy, dlatego zawsze noszę czapkę. Najmodniejszym krojem od kilku lat są tak zwane czapki beanie. Mają one luźny krój, trzymają się mocno na głowie, dzięki odwijanemu pasowi co daje nam na czole podwójną warstwę materiału. Czapki beanie wyglądają świetnie w jednolitych modelach. Takie dodatki są często ozdobione nadrukami oraz napisami pasującymi do trendu personalizacji. W tym roku coraz chętniej stawiamy na tradycyjne modele, czyli czapki włóczkowe, najlepiej ozdobione pomponem lub wzorem warkocza. Oprócz jednolitych modeli popularnością cieszą się także czapki z melanżowych tkanin czy we wzory.

modne akcesoria zimowe zestawy
Modne akcesoria zimowe – sklep papilion.pl

Ochrona szyi: szaliki, chusty, kominy

Poza głową warto chronić także szyję i gardło. Możemy postawić na różne, modne akcesoria zimowe i wybierać spośród szalików, chust czy kominów. Najbardziej klasyczne są oczywiście szaliki, którymi z pewnością obwiniemy się przynajmniej dwa razy. Popularne są zarówno modele włóczkowe jak i wykonane z gładkiego materiału. Ciekawym krojem są kominy. Komin ma kształt obręczy – to po prostu zszyty końcami szalik. Krój sprawia, że nigdy nie zgubimy tego dodatku. Kominy są dosyć uniwersalne, ponieważ można nosić je zarówno jako okrycie szyi jak i głowy. Ten krój był popularny przez kilka lat, jednak teraz kominy są wypierane przez duże i bardzo ciepłe chusty. Całkowicie zgadzam się z tym trendem, moim zdaniem to strzał w dziesiątkę. Duże chusty mają zazwyczaj kwadratowy kształt i są wykonane z miękkich oraz zapewniających ciepło materiałów. Możemy zawiązać je dowolnie i nosić pod okryciem wierzchnim lub na nim w roli poncha. Modne akcesoria zimowe to teraz chusty w kratę. Świetnie prezentują się także modele w pasy oraz jednolite fasony.

Modne akcesoria zimowe zestawy

Oczywiście możemy kupić sobie szalik, czapkę czy rękawiczki i próbować dopasować je do siebie. Z drugiej jednak strony, warto stawiać na zestawy i wiedzieć, że akcesoria zimowe są wykonane z tego samego materiału, mają ten sam odcień oraz wzór. Jeśli chodzi o komplety najmodniejsze są teraz zestawy wykonane z włóczki, z delikatnym wzorem. Doskonale prezentują się także modne akcesoria zimowe zestawy w jednolitym kolorze. Warto decydować się także na komplety ozdobione kolorowymi haftami w etnicznym stylu, z motywami geometrycznymi lub w kwiaty. Zdecyduj się na stylowy komplet i nie marznij więcej tej zimy! Zapewnij sobie wspaniały wygląd i ochronę przed niską temperaturą, wiatrem oraz opadami atmosferycznymi.

Przepiękne szaliki, kominy, chusty, czapki oraz modne akcesoria zimowe zestawy znajdziecie w sklepie papilion.pl!